Moreen

21. listopadu 2010 v 21:41 | Moreen |  Autoři
...zatím bez fotky, dodám, až pořídím nějakou uveřejněníhodnou :D ...Základní informace
Přezdívka: Moreen
Jméno: Bára
Adresa mého blogu: moreen.wz.cz
ICQ nebo e-mail: 258176068 (bez ohlášení mažu a blokuju), email moreen@email.cz
Datum narození: říjen 1989
Bydliště: taková malá díra po granátu v oblasti Podkrkonošší (moje vlastní definice)
Zájmy: hudba, kamarádi, psaní, četba, filmy, grafika, kreslení, architektura
Sport: volejbal, inline brusle, procházky (no co, rychlá chůze se taky počítá, prý),
Oblíbená hudba: metal, rock, punk, starý pop a disko (ale hodně starý). Jmenovitě jsou moje oblíbené kapely Edguy, Avantasia, Gamma Ray, Sabaton, Iron Maiden, Axxis, Bon Jovi a spousta a spousta dalších, každý měsíc objevuji pořád nové věci
Milované jídlo/pití: těstoviny na tisíc způsobů, domácí pizza, mamčino kuře s nádivkou, všechny druhy ovoce a zeleniny (tak ne všechny, celer nesnáším), tatarák s topinkami, a k pití dobrá voda z kohoutku, kafe 3v1, pivo a na panáky rum, medovina a i vodku snesu
Povaha: Úžasná, milá, hodná, chápající, tolerantní, obětavá, Angie milovaná.. - dle Angie. Podle mě praštěná holka, které už je přes dvacet a pořád lpí na věcech, nad kterými by spousta lidí vrtěla hlavou. Občas samotářka, co si potřebuje pustit balady a vybrečet se nebo vypsat ze svých poctiů, ale zároveň potřebuje mít jistotu, že jakmile bude chtít vylézt ze své ulity, budou na ni čekat její kamarádi, pro které by udělala všechno na světě. Tak to jsem já, veselá i vážná, citlivá i rázná, jdu si za svým cílem, nesnáším lež a přetvářku a dovedu ocenit sebemenší maličkost, která mi udělá radost.
Životní motto: Žiješ jen jednou. Važ si svých přátel. Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě...
Jak jsem začala s blogem? S blogem jako první začala moje sestra, obě jsme propadli světu HP a ona jako první začala psát vlastní povídku a poté i překládat povídky z angličtiny. A já jednou dostala potřebu ze sebe dostat to, co nemůžu nikomu říct, prostě se z toho vypsat. Tak vznikla moje první povídka. Založila jsem si blog a po pár letech, kdy mě blog.cz začal dostávat do varu z neustálých zkratů (dnes už je na tom daleko, daleko lépe, jenže tenkrát byl teprve "v plenkách"), se přestěhovala na wz, kde mě už taky vytáčí (jsem složitá osobnost :D).
Moje oblíbená postava z generace Pobertů a proč: Sirius Black. Je to prostě badguy, krásný kluk, co si nedělá hlavu z porušování pravidel, je veselý, pro kamarády udělá cokoliv a nepřátele rád pošle do oněch míst. Je nevyzpytatelný, holkař, ale stejně ho mám ráda! A poslední dobou mě přitahuje i jeho zlý bráška, R.A.Black je tajemný, zahořklý, možná i zlý, ale nakonec přeci jen našel cestu k dobru, a to se cení.
Moje nejméně oblíbená postava z generace Pobertů a proč: Petr Petigrew. Je to prostě parchant. A tečka. Nesnáším lidi, co zradí své přátele. Ti, co se tváří jak kamarádi, a nakonec vám vrazí kudlu do zad.
Moje oblíbené povídky: Veškeré povídky od Angie, ano, opravdu to takhle můžu říct, protože její styl miluju a miluju i všechny její povídky, obzvlášť Trojčata a Růže z Norfolku. Beze jména, Světlo v temnotě a Pravé já od Nel-ly. For some is just a game od Alice Cullen-Hale. A zcela mimo žánr The Vampire Magazines od Aranel van de' Corvin. A spoustu dalších samozřejmě, ale momentálně si nevybavím..
 


Komentáře

1 Moony Moony | Web | 21. listopadu 2010 v 21:46 | Reagovat

fakt toho máme hodně společného... od malé díry po granátu, přes pivko, kapely až k Angiiným povídkám :D

2 Angie Angie | Web | 22. listopadu 2010 v 6:36 | Reagovat

Hej! Jako co si to tady o mě šuškáte za mými zády! :-?
Tý jo, Moreen, zběžně tak všechno vím, ale naprosto mě nadchlo, že miluješ kafe 3v1, protože já taky! :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama