Úvod

11. listopadu 2010 v 17:20 | Moony |  Blog
Co říct na začátek? 


Čím přivítat návštěvníky tohoto nového blogu? Přemýšlely jsme s Angie, co napsat, ale ani jednu nás nenapadlo, co. Tak to zůstalo na mě a já vám zkusím ve zkratce představit tento blog. 
Obě milujeme dobu Pobertů, obě máme svého oblíbence a obě rády píšeme povídky, ve kterých můžeme zažít něco zajímavého, i když bohužel nereálného. Máme mnoho společného s dalšími autory, kteří s námi vedou tento blog. Je ještě v plenkách, ale já i ostatní věříme, že se ujme. 
Je to čistě blog o Pobertech a o příbězích, které mohly být možná i reálné. Paní Rowlingová nám nevysvětlila, jak to s nimi bylo. Jen náznaky, o kterých se můžeme dočíst v knihách. Je toho málo, ale my jsme rádi i za toto. Díky tomu, co nám paní Rowlingová předala, jsme se mohli dát do díla, které sice pomalu, ale jistě vzniká. Je mnoho povídek o našem oblíbeném vlkodlakovi Removi, mnoho povídek o Casanově bradavického hradu - o Siriovi, ale také hodně lidí napsalo o tom, jak James dobýval svou lásku Lily. Věřím, že budou vznikat další skvělé povídky od úžasných autorů, kteří na to mají fakt talent. 
Patřím mezi ty lidi, kteří dost často hledají na netu povídky o Pobertech. Když nic nenajdu, tak mě to štve a dám se do toho znova. Ale když přišla Angie s nápadem založit blog čistě s povídkami o Pobertech, nadšeně jsem souhlasila. Konečně bude jeden blog se všemi povedenými příběhy od různých autorů. Už nebudeme muset složitě hledat na Googlu nebo na Seznamu. Bude stačit zapamatovat si jednu jedinou adresu. A to www.generation-of-marauders.blog.cz a dostaneme se tam, kam dlouho toužíme zapadnout.  Šťastně se ponoříme do příběhů o těchto skvělých a naprosto výjimečných lidech. O Pobertech…
Moony
 


Komentáře

1 Lily Lily | Web | 26. listopadu 2010 v 19:10 | Reagovat

Je skvělý, že  tenhle blog opravdu vzniknul!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama