Chillychilly

9. prosince 2010 v 19:25 |  Autoři
(fotku dodám, až jestli najdu nějakou, za kterou bych se moc nestyděla a zároveň na ní nebyla poznat)Přezdívka: Chillychilly

Jméno: Sofie

Adresa mého blogu: můj blogdatum narození: září 1990

bydliště: městečko ztracené kdesi na Vysočině

zájmy: spaní, jídlo a další činnosti přinášející mi požitek

oblíbený sport: tanec (je to sport?), jinak teda nejsem moc sportovně založená

milovaná hudba: Bob Marley, Janis Joplin, Metallica, Deathstars, Slovanské tance od Dvořáka (ty úplně miluji)

milované jídlo: tak celkově sním všechno, co nejsou vnitřnosti nebo rajče. Nejradši mám asi špagety, šnyclík a palačinky. A narozdíl od většiny autorů na tomto blogu mi nevadí špenát :)

povaha: to se hrozně špatně píše o sobě. Často  jsem zasněná, mírně egocentrická a líná (hezká kombinace, ne?)

životní motto: co můžeš udělat zítra, odlož na pozítří. Co můžeš udělat pozítří, nedělej vůbec.

Jak jsem začala s blogem? Ani nevím. Asi jsem měla potřebu zamořit internet svými výmysly. Chtěla jsem si zkusit, jestli taky dokážu něco napsat a lidem se to bude líbit.

Oblíbená postava z generace Pobertů a proč? Lucius, Severus, Regulus, Belatrix a Remus - tyhle všechny bezpodmínečně miluji a ctím. Nemůžu si vybrat, koho mám radši, a když vynechám Belatrix, tak kdo mě přitahuje víc (i když, pravda, Severus získal na žádoucnosti až s věkem). Zmijozeláky miluji proto, že jsou prostě zmijozelští, chladní, inteligentní a zatraceně sexy (no jen řekněte, koho zvás nedostává představa krásného mladého Luciuse, ach). A Remus je prostě Remus. Navíc je vlkodlak a to mu u mě dost přidává.  

Neoblíbená postava z generace Pobertů a proč? Ráda bych řekla, že Peter, ale po jednom rozhovoru jsem ho přestala nemít ráda. Neříkám, že se z něj stala má oblíbená postava, ale zkrátka mi nevadí. Nesnáším, když mi někdo z Luciuse, Severuse nebo Siriuse udělá zamilovaného blbečka. Takovou postavu nemám ráda.

Oblíbené povídky: Je jich hodně a nerada bych je vypisovala, protože bych mohla na nějakou zapomenout a pak bych kvůli tomu nemohla usnout. Ale miluji cokoli od Andie a Nel-ly. Pak jsem si ještě oblíbila Mé jméno má krev od Romy a taky I po smrti spoutaná od Lendaber. Drabblíky od Pierette taky stojí za přečtení. Poslední dobou se docela ujíždím na překladech od Sinam Llumi a Styxiných povídkách. Všeobecně hrozně ráda čtu povídky na Fantasmagoriu, tak si o mě udělejte představu.
 


Komentáře

1 Lily Lily | Web | 10. prosince 2010 v 17:19 | Reagovat

Belatrix mám taky celkem ráda. Regelus, je to prostě Regulus, ale Luciuse vážně nemusim - bloňďáci mi nikdy nepřišli sexy :D

2 Chillychilly Chillychilly | 10. prosince 2010 v 17:49 | Reagovat

[1]:Nepomlouvej mi moji životní lásku :D Lucius prostě sexy je, slint ;-)
Ne, jsem jen předpojatá, miluji takové typy (teď nemyslím vzhledově)

3 Nel-ly Nel-ly | Web | 12. prosince 2010 v 23:20 | Reagovat

Tak jsem se zas nic moc nedozvěděla, když oni jsou tu všichni tak "vstřícní"
Každopádně za prvé moc děkuju, za druhé na Andie jsem myslím zapomněla :( za třetí: ale Sirius jako zamilovaný blbeček je taková roztomilá tradice! i když možná proto ho už i nesnáším...

a s tim Luciusem, o tom jsem tak dlouho snila a sním :D

4 chillychilly chillychilly | Web | 13. prosince 2010 v 17:02 | Reagovat

[3]: V některých povídkách mi zamilovaný Sirius nevadí, třeba zvrovna v Mé jméno má krev je zamilovaný a přes to se chová vcelku normálně. Ale já mluvím o extrému, který je bohužel v každé páté povídce se Siriusem. Ve hcvíli, kdy o té holce sní a nemůže bez ní žít načež to skončí trojitou svatbou (většinou Sirius plus někdo, Lily a James a Alice a Frank), tak už je to na mě moc.
Mě přijde, že jsem dostatečně vstřícná. Až na tu fotku, tu (možná) dostanete na Vánoce místo dárku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama