Christie

18. prosince 2010 v 13:57 | Christie |  Autoři
Fotku možná časem dodám.

Základní informace:

Přezdívka: Christie (Dříve Hannah)
Jméno: Hana

ICQ nebo e-mail: icq: 407-845-147, mail: i-love-summer@seznam.cz
Datum narození: 25. Února 1995
Bydliště: okres Karviná
Zájmy: Klavír, malba/kresba, fotografování, psaní, čtení, filmy, výroba šperků, nakupování, kamarádi. 
Oblíbený sport: Ehm... tak to bude jednoduché. Zimní brusle, plavání.
Oblíbená hudba: Patrick Wolf, Noah and the whane, Anya Marina, Anouk, Blue October, Susanne Vega, Soundtracky, Paramore, Chopin, Debussy, Beethoven, Brahms, Langerová, Karen Elson, Oasis, Carla Bruni.
Milované jídlo:/pití Špagety, couscous, plněné papriky, hořká čokoláda, brambory, kukuřice.
Povaha: Těžko se soudí člověk sám. Ale myslím, že jsem romantická, občas i milá, pilná když se mi chce, starostlivá, kreativní, agresivní - vůči mému bratrovi, mám celkem velkou fantazii až mě to občas děsí, a  dosti náladová. Jinak posuďte sami. :)
Životní motto: Všechno je pomíjivé. Všechny radosti a všechny strasti jednou pominou. Jak se vám zdají nekonečné, je to jen iluze. Vše jednou skončí. Ať už zima, když vejdete do teplé místnosti, nebo láska k vašim blízkým- smrtí. A tak si nelámejme hlavu s tím, jak se máme zle, protože všechno jednou přestane a na druhou stranu si užívejme toho, co máme teď, protože to tady taky není napořád.
Jak jsem začala s blogem? Tak to je milý a dlouhý příběh. :) K blogu, úplně poprvé, mě navedla má spolužačka. Nic tam nebylo. Nějaké morbidní básničky, kterých se teď děsím jen na ně pomyslím, ale jinak nic moc. Bylo to z ne zrovna šťastného období. Ale pak se stal utrum, a asi rok a půl jsem neměla žádný blog. No a pak jsem hledala pro pobavení obrázky Nymphadory Tonksové a narazila jsem na blog už mnohokrát zmiňované Domushky. Je to neskutečně dobrá povídkářka, která píše o lásce a přátelství za doby pobertů a i po ní. No a jeden obrázek Tonksové měla přiřazený k jedné své povídce a já si ji jen tak ze zvědavosti přečetla, netušila jsem, co to má znamenat, to přece v knížkách Harryho Pottera nebylo! :D Ale jak jsem jednou začala, už jsem nepřestala a přečetla jsem všechny její povídky až si o mě dělal starosti můj taťka. Tak mi to nedalo a založila jsem si vlastní blog, svůj i-love-summer. No a od té doby tvořím. Ne zrovna pravidelně a ne zrovna všechno dokončím, ale píšu a je to pro mě taková útěcha, když vím, že tady mám své útočiště. ;) Díky za vás!
Moje oblíbená postava z generace Pobertů a proč: To je jednoduché. :D Sirius a James. Je to povedená dvojice. Plná optimismu, srandy a vždy vědí, na čí stranu se postavit, kdyby šlo do tuhého. :) 
Moje nejméně oblíbená postava z generace Pobertů a proč: To bude těžké. Asi Snape, protože nikdy nevím, jak bych o něm měla psát. Je to takové prázdno. Nemá přesně stanovenou stranu. Peter, jasný záporák. Lily, jasná. James, jasný. Sirius a Remus, jasný. Malfoy, jasný. Bella, Cissa, jasné. Ale Snape? 
Moje oblíbené povídky: Pořadí neexistuje. :) Domushka, Dincie, Betria a Marion, Annetta, Nessa, Cassie, Hope, Ajvita, nově Nelien a další. :)
 


Komentáře

1 Nel-ly Nel-ly | Web | 18. prosince 2010 v 17:05 | Reagovat

jee, tvůj blog jsem ztratila a pak nemohla znovu přijít na adresu :( a teď koukám, že jsi s nim už stihla skončit, tak alespoň, že pokračuješ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama