Dream comes true

15. prosince 2010 v 20:54 | Moony |  Moony - songfic
Můj první a jediný (prozatím) songfic =) na písničku Dream comes true od Hammerfall =) 


Dream comes true
Sedím ve velkém okně na širokém parapetu a přemýšlím. Dívám se do tmy, která pode mnou panuje. Bojím se jí? Ne! Vím, že zakryje mou tvář. Vím, že skryje mou bolest. Přemýšlím o tobě, můj andílku, má princezno. Chtěl bych tě objímat, chtěl bych tě ochraňovat. Ale to nemůžu. Všechno jsem zkazil tím, když jsem ti řekl, že tě nenávidím. Co se mi honilo hlavou, když jsem tato slova vykřikl? Myslel jsem si snad, že zachráním svou šanci na to, abych tě získal? Jsem snad blázen? Kdo by řekl milované osobě, že ji nenávidí? Jen idiot. A tím jsem i já.
"Never thought I'd feel again
Feel the darkness fade and see the morning sun arise
Never thought I'd feel again
Senses dull and blunt from all the lies"
Pořád vidím tvůj výraz. Stála si přede mnou. Sama. Já zoufalec jsem tě opět urazil. Ten pohled, který jsem zavinil já sám. Plný bolesti a otázek. Otázek, na které bych chtěl odpovědět, ale nevím jak. Chtěl bych se ti omluvit. Nemohu. Už ne. Zavinil jsem si to sám? Ano.
Pořád mi někdo říkal, že tě mám získat jinak, než zvaním na rande a pokřikováním přes celou místnost. Proč jsem je neposlechl. Teď bych tady neseděl. Mohl bych být někde s tebou, má lásko. Mohl bych si užívat tvé nádherné přítomnosti. Stačila by mi chvilka, kdy bych byl s tebou.
Místo toho jsem tady a přemýšlím, jestli neukončit mé trápení. Nikdo by mi už nepomohl. Ale jsem slaboch. Nedokázal bych to. Už bych neviděl tvůj krásný úsměv. Neslyšel tvůj nádherný zvonivý smích.
Pořád si představuji, že stojíš ve dveřích. Moment? Ty tam opravdu jsi? Mám halucinace?
"Jsi má krásná, nádherná halucinace. Kdybys tady opravdu byla, mohl bych se ti omluvit. Proč já, věčný ubožák, jsem řekl ty slova. Proč, můj andílku, proč jen proč." vzdychl jsem a podíval se do dveří.
"Pořád tady jsi. Má nádherná princezno. Chtěl bych, abys byla opravdová. A já bych se mohl, naposledy, dotknout tvých zrzavých jemných vlásků. Podívat se ti do smaragdových očí, které mám tak rád. Ale ty jsi jen halucinace. Potom, co jsem udělal, bys tady nepřišla. Opravdová, živá. Za tohle já nestojím."
"Ale stojíš." ozvalo se ode dveří. Udiveně jsem se zahleděl. Tak přece.
Co teď mám dělat?
"Ach Lily. CO jsem to jen udělal. Jak jsem ti to mohl říct? Vždyť ty jsi moje světlo v životě. Má krásná princezna, kterou jsem miloval už od začátku. A takhle jsem to zkazil." vyznal jsem se a cítil, že mi po tvářích tečou slzy.
Přes mokrou clonu slz jsem uviděl, jak ses pohnula a šla jsi ke mně. Já snad opravdu sním. Mlčel jsem. Nechtěl jsem tento nádherný okamžik přerušit. Jdeš ke mně. Svou ladnou chůzi, kterou tak obdivuji. Díváš se mi do očí. Já se snad v těch tvých utopím.
Neuhneš pohledem, jen se pořád přibližuješ. Nedokážu se ani pohnout. Jen tě pozoruji. Přistoupíš a zvedneš svou malou ručku. Čekám další facku. Kdo by se divil, kdy bys mi ji dala? Asi nikdo. Já si ji zasloužím.
Ale nic takového se nestane. Místo toho mi otřeš slzu, co mi právě teče po tváři. Usměješ se. Nedokážu odolat a zvednu ruku, abych se tě dotknul.
"Now when I hold your face so close to mine
I see a place where the sun will shine
With you it is divine"
Neuhneš, když ti položím ruku na tvář. Dokonce se k ní přitiskneš. Pořád se usmíváš. Nechápu to. Po těch slovech, co jsem ti řekl? Dokázala bys mi odpustit? To není ani možné. Věřil jsem, že už tě nespatřím a ty jsi najednou tady, u mě.
Ruku pořád držím na tvé tváři. Druhou se odvážím tě pohladit po tvých krásných vláskách. Já neodolám a zabořím do nich tvář. Nasaju tvou nádhernou vůni. Voníš po vanilce, po tom sladkém kvítku. Dám ti malý polibek do vlasů. Od polibků do vlasů se přesunu k tvému čelu, očním víčkům, krásnému nosíku.
Pak se přesunu k tvým rtům. Jsou tak plné. Červeňoučké jako jahody, které mám tak rád. Skloním svou hlavu a lehce přejedu přes tvé rty. Pořád čekám facku, ale děkuju bohu, že nepřijde.

"Looking down into those eyes
I know
I´ll be lost and never found again
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave your side
Dream come true"
Podívám se ti do očí. Jsou plné lásky a pochopení.
Chci tě políbit. Vím, že když tě políbím tak se mé sny splní. Ponořím se do tvých rtů a jsem rád, že se přidáš. Chtěl bych ti v jednom polibku říct všechno, co se stalo za těch 6 let.
Vše o tom, jak jsem tě pronásledoval, to jak jsem tě zval na rande. Tak špatným způsobem. Nechtěl jsem to.
"Do I dare to trust this time?
Ooh, the Bells of Fortune
Will I ever her them chime?
Only those who have been burned before
Truly know the meaning of Hell´s flaming core"
"Lily, omlouvám se za své chování. Nechtěl jsem ti ublížit, ale dělal jsem to. Promiň, vážně mi to promiň. Vím, že jsem neměl dělat všechny ty věci. Křičet na tebe prakticky před celou školu, pořád tě otravovat. Choval jsem se jako idiot, vlastně jsem i takový teď. Mrzí mě to, ale už jsem takový. Pořád doufám, že mě máš aspoň trochu ráda. Přímo v to věřím. Nechci už to peklo, když se mnou nemluvíš. Chtěl bych, aby to bylo jako v nebi. Chci tě, potřebuju tě, zbožňuji tě."
"Jamesi?"
"Co?"
"Mlč, prostě mlč." řekla jsi a políbila si mě. Nikdy neodolám tvým rtům. Ty potřebuju k životu.
"Jsi moje světlo, jsi mé svítání, jsi můj den, jsi můj život." šeptám ti při polibcích.
"I was the brooding night and you were dawn
Saving me, for I was forlorn
In your light I am reborn"
"Prosím tě, odpusť mi. Předstírala jsem nenávist, přitom tě už od čtvrťáku miluju. Zamilovala jsem se do střapatého paka, které mě pořád otravovalo. Tvrdila jsem, že tě nenávidím. Přitom jsem tě milovala." Špitala si.
Nechápal jsem, co to slyším. Asi jsem v jiné dimenzi, protože nechápu, proč jsme ztratili tolik let. Podívám se ti do očí, zhluboka se nadechnu, ale nějak nemám slov, abych něco řekl. Tvé oči mě uhranuly. Tak smaragdové je nemá nikdo. Asi jsou ten důvod, proč jsem se do tebe zamiloval. První pohled do nich a jsem tam, kde jsem. Zamilovaný a s chováním, jako malý kluk, který pořád věří, že se sny vyplní.
"Looking down into those eyes
I know
I´ll be lost and never found again
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave your side
Dreams come true"
"Taky tě miluju, krásko. A prosím tě, už nikdy, nikdy, neříkej, že mě nenávidíš. Neubližuj mi tím. Mám od tebe rozstřílené srdce na kusy."
"Tak ho dáme dohromady. Pomaloučku, polehoučku, ano?"
"A budeš mi věřit, že tě miluju?"
"Jasně, že jo. Tedy, až mi to řekneš."
"Miluji tě, princezno."
"Já tebe taky, můj princi."
Srdce mi zaplesalo nad tím, co jsem slyšel. Ale už neváhám. Nenechám tě už odejít. Teď už bez tvých polibků nevydržím, takže si tě udržím.
"Za každou cenu."
"Cože?" zeptala ses.
"Za každou cenu tě už nenechám odejít."
"Však já taky nikam nejdu. Nebo snad ano?"
Usmál jsem se a znova jsem se ponořil do tvých nádherných úst. Vím, že je to pro nás začátek. A vím, že to, co bude následovat, se stane úžasným.
"Then when the walls are breaking down on us
When all we see is misery
Will you still believe in me?
Looking down into those eyes
I know
I´ll be lost and never found again
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave your side
Until the sign of winter (Dreams come true)
Always by your side…
 


Komentáře

1 generation of marauders (chillychilly) generation of marauders (chillychilly) | 15. prosince 2010 v 22:05 | Reagovat

já ti ani nevím proč mi to přišlo tak smutné, ale prostě to tak bylo. Hlavně ta věta, že ztratili tolik let. Ať jsou rádi alespoň za tu trochu, co spolu stráví. Bylo to krásné, nádherně citlivé.
Právě jsem se vrátila z HP 7 (už podruhé) a musím říct, že možná a i díky tomu mě to tak dostalo. Mě vždycky přijde nejsmutnější ta scéna s jejich hrobem. Tak málo času spolu mohli strávit a přitom se tolik milovali...

2 Betka Betka | Web | 16. prosince 2010 v 14:32 | Reagovat

To je nádherné! :)

3 Jenny the Strange Jenny the Strange | Web | 17. prosince 2010 v 20:29 | Reagovat

je to krásný... :D

4 Lily Lily | Web | 23. prosince 2010 v 19:34 | Reagovat

taky mi to přišlo tak trochu smutné, i když je to vlastně šťastnej příběh, mimochodem krásně napsanej,pokud u tooho člověk nemyslí na jejich budoucnost...

5 Emily Emily | Web | 28. února 2011 v 12:15 | Reagovat

Škoda že víme jak to dopadne.. :-(

6 Janča Janča | 2. února 2012 v 23:07 | Reagovat

Do té věty: "Miluju tě už od čtvrťáku." Se mi to moc líbilo. Promiň, ale tímhle si to zkazila... Ten začáte byl ale moc krásný =)

7 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 1. září 2012 v 18:30 | Reagovat

Stejně jako ostatní jsem nemohla nemyslet na jejich budocnost... Měli pro sebe tak málo času... Takže tahle povídka u mě vyvolala smíšené pocity... Radost z toho, že se dali dohromady a zároveň i smutek, protože ani netuší, jaká budoucnost je čeká... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama