Elita

8. prosince 2010 v 20:31 | chillychilly |  Chillychilly - jednorázovky
Vypadá to, že své působení na tomto blogu zahájím jednou ze svých mírně zvrhlých věcí, ale nějak jsem nenašla jinou jednorázovku z období Pobertů, která by nebyla součástí jiné povídky. Pobertové se zde nevyskytují, zato je to plné Luciuse, Reguluse a Belatrix. Rozhodla jsem se ignorovat fakt, že Lucius a spol jsou daleko starší než Regulus.,,Vezmeš mě na ten večírek?" zeptala se pohledná tmavovláska.

,,To víš že jo," pohladil dívku po tváři.

,,Dobře," usmála se na něj a svlékla se. Přesně proto tohle všechno dělala. Dostat se na večírek místní elity bylo něco doopravdy těžkého. Ona však nebyla ošklivá a dokázala svého půvabu náležitě využít. Alespoň si to myslela. Samozřejmě, že kdyby nebyla hezká, tak by si s ní Lucius nic nezačínal, ale nebyla ani první ani poslední, která se tam dostala přes jeho postel. Vždy se našla nějaká naivní mladičká kráska, která si myslela kdoví co a doufala, že se jí podaří proniknout mezi elitu. Netušila, že je to natolik uzavřená skupina, že se jí to ani při nejlepší vůli nemůže podařit. Kdyby věděla, co se tam běžně děje, asi by se tam dostat nechtěla. I když, možná, že ano. Této myšlence se mladík musel ušklíbnout. Před tím, než jí sdělí datum a místo konání večírku, musí si jí pořádně vyzkoušet. Přece tam nepřivede nějakou nezkušenou hlupačku.
Nakonec se mu zdála uspokojivá a tak jí kupodivu sdělil i skutečné místo a čas.

,,Tak tuhle sis vybral?" zasmála se Bella a prohlížela si dívku od hlavy až po paty. Kráska mírně zrudla, ale to už ji Lucius poslal pryč.

,,Není špatná, bude s ní zábava," prohlásil bez zájmu Lucius.

,,To určitě bude," mlsně se olízl Rudolphus Lestrange.

,,Chudinka, skoro je mi jí líto, je tak hloupoučká" zachechtala se Bella a nepokrytě dívku zkoumala.

,,Jako každá. Chtějí se tam podívat a být součástí, tak ať jsou," protáhne blonďatý mladík čímž dá jasně najevo, že se o tom už nechce bavit.

,,Už se nemůžu dočkat," pohodlně se rozvalí po pohovce mladý Black a udělá jazykem oplzlé gesto. Bellatrix nemůže jinak a sleduje jeho jazyk pohledem. Co na tom, že je to její bratranec. Na jejich dýchancích se na něco takového nehraje.

,,Tak pojď, kotě," vyzve Lucius pohlednou tmavovlásku a nabídne jí rámě. Dívka se na večírek opravdu vystrojila. Lucius jí přelétne hodnotícím pohledem. Je spokojen, možná, že když se bude všem líbit, tak jí vezme ještě jednou. Dívka se mírně třese, těžko říct, jestli nervozitou nebo očekáváním. Nejspíše obojím. Konečně dojdou do sklepní prostory, která se nejen pro dnešek proměnila ve zvláštní prostory, kde se odehrávají večírky zmijozelské  elity.
Dívka vejde dovnitř, takovou výzdobu nečeká. Představovala si přepych, kde by všichni pozvaní vystavovali na odiv své bohatství. Místnost je místo toho vybavená nábytkem strohých minimalistických linií. Doplňky jsou vesměs tvořené chladnou ocelí a sklem. Vše působí  podivně strohou a překvapivě i nákladnou elegancí. Na černých a bílých stolech stojí láhve sektu, kolem stolů jsou černobílá křesla. Na barovém stolku lze najít buď víno a nebo tvrdý alkohol. Vše je dokonale uspořádané, uklizené a působí to podivně neosobním dojmem. Dívka je přesto všechno nadšená. Nezdá se jí to, je opravdu tady.

,,Tak pojď, kotě, trochu tě tady provedu," ozve se její průvodce a už jí strká směrem k Bellatrix Blackové, nekorunované  zmojizelské královně.

,,Bello," osloví jí familiérně a pak dvě dívky představí.

,,Pojď, ukážu ti, kde sehnat nějaké zboží," chytne dívku za paži a táhne jí směrem k neznámému vysokému muži v dobře padnoucím oblečení. Jakmile se k němu dostanou vrhne na dívky oslňující pohled a v ruce se mu mihne balíček, který překvapivě rychle spadne do Belliny dlaně. Zjevně častá zákaznice. Muž se na dívky ještě jednou chlípně podívá a pak odchází. Jako by se vůbec neznaly.

,,Ty mu to nezaplatíš?" vykulí dívka své kaštanové oči.

,,Ne, vybere si to jinak, tak zní dohoda," mávne nad tím rukou Bella a přesunuje se k nejbližšímu stolku. Zde si na stole z prášku utvoří linku a pak se podívá na nechápavou dívku.

,,Co je?" vyštěkne.

,,Co to je?" pípne dívka, zaražená jejím nepřátelstvím.

,,Jedna mudlovská látka obohacená o jakési kouzelnické svinstvo. Udělá ti to ohňostroj v hlavě." zasměje se a nabídne jí. Dívka cítí, že odmítnou by se jí nemuselo vyplatit. Přisedne si a také utvoří linku. Po očku neustále sleduje zkušenou Bellu. Vůbec neví, co by měla dělat. Nakonec po ní vše dokonale zopakuje. Po vdechnutí se mírně zakucká, podaří se jí to však zamaskovat. Po pár vteřinách vše začne. Odněkud jako by slyšela hrát hudbu, takovou, která vás přinutí tančit. Koukne se po Bella, ta sedí v křesle a usmívá se na ní.

,,Tak co na to říkáš?"usměje se. Její obličej dívce přelétá před očima a hlas se zarývá až do mozku, kde opravdu způsobuje ohňostroj. Kupodivu je to velmi příjemný pocit. S mírnou malátností přejede pohledem sál. Nějaká dívka tančí na stole, ostatní všude možně mezi stoly, jsou přehnaně veselí. Vidí slečnu, které vypadlo z výstřihu ňadro, ale ona to zjevně nezaregistrovala. Vidí Reguluse, jak se k odhalené dívce vrhá s hladovým výrazem ve tváři. Pak si jí někam odvádí. Líbí se jí tady.

,,Tak pojď, jdeme tancovat,"  vyrazí Bella směrem ke skupince zmojizelské nejvyšší elity. Rozpoutá se divoký tanec. Nevnímá, kdo se k ní kde tiskne, vše se střídá až příliš rychle. Vnímá pouze ten nádherný pocit.

,,To jsou pěkně hloupé šatičky," vykřikne Rudolphus Lestrange a utrhne z nich kus, čímž jí vytvoří hříšně dlouhý rozparek až kamsi k pasu. Směje se tomu. Co na tom, že ty šaty stály dvacet galeonů. Něčí ruce jí zajedou pod šaty pomocí nově vytvořeného otvoru. Užívá si ten pocit a nechává se hladit všude možně. Líbí se jí, když jí osoba skousne ušní lalůček. Ze předu se k ní přitiskne Bella a vášnivě jí políbí. Za normálních okolností by to dívku překvapilo, ale dneska přece nic není normální. Osoba tisknoucí se k ní zezadu jí natrhne šaty až k výstřihu.  Ve předu už drží pouze na slabé vrstvě korálků, kterou je dekolt obšitý.
Rozjařený navrátivší se Regulus na ně všechny cáká šampaňské z natřesené láhve. Potůčky opojné alkoholové vůně jí stékají po těle. Regulus odsune Bellu a jedním pohybe, dívce dotrhne oděv. Stojí tam jenom v černých silonkách a kalhotkách. Směje se. Osoba tisknoucí se k ní zezadu jí otočí k sobě čelem a vysadí na stůl. Je to Lucius.  Začne jí líbat a mnout ňadro v ruce. Skoro až bolestivě. Zatímá mu zuby do rtu a olizuje kapičky jeho krve.
Něcí ruka se jí sune po stehni až k okraji silonek.Podívá se. Je to Regulusova dlaň. A právě jeho druhá ruka jí s pomocí hůlku tento zbytečný kus oděvu odstraní. Za chvíli je i bez kalhotek. Ani to nepostřehla, ale už se stihli přemístit do veldejší místnosti. Zjevně je zde připravená právě pro tyto potřeby. Dívka je hozena na obrovskou černě povlečenou postel a za ní si přilehávají další tři osoby. Usmívající se Bellatrix s rukou v Regulusových kalhotách a z druhé strany se na ní usmívá Lucius. Jakmile se jeho jazyk dotkne její pokožky dívka zasténá. Tímto povzbuzený Lucius jí jazykem zmapuje celé tělo.
Nevnímá nic než pocit, který jí Lucius způsobuje a zcela se tomu oddává. Pak ucítí další ruku u sebe v klíně. Zastřeným pohledem se podívá, aby zjistila, kdo je jejím vlastníkem. Je to Bellatrix jejímž klíně má hlavu Regulus. Černovláska má přivřené temně modré oči a užívá si se svým bratrancem. Dívka si jich přestane všímat ovšem do doby, než se oba dva vrhnou na ní. Společnými silami jí s Luciusem svážou. To už se jí nelíbí, snaží se sebou cukat. Oni se tomu jenom smějí a provazy se přitahují. Jakmile do ní Regulus pronikne, omdlí.

,,Slečno, slečno, jste vzhůru?" slyší hlas jako by z dálky. Nemůže si na nic vzpomenout. Kde byla včera? Kde byla celý život? A kde je teď?

,,Co se stalo?" zašeptá suchými rty.

,,Včera vás našli na ulici, byla jste silně předávkovaná nám zatím neznámou látkou složením velmi podobnou  metamfetaminu. Neměla jste u sebe žádné doklady o vaší totožnosti. Máte drobná poranění všude po těle. Chvíli si tady poležíte, pak za vámi přijde policie. Mohla by jste mi dát kontakt na vaše příbuzné?" 

,Metamfetamin? Poranění? Policie? Příbuzné? Nic si nepamatuju!!´zoufale v duchu křičela
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama