...Manga

21. prosince 2010 v 21:19 | chillychilly |  S příchutí...
Sladká romantická věc. Doufám, že neumřete na nadbytek cukru. Už to vypadá, že většina věcí z této "povídky" bude romanticky laděná. Tak si zvykejte :D
Jinak jsem se rozhodla, že ještě neopustím prostředí maškarního, které skýtá tolik možností. Achjo, bojím se, že z tohoto pokusu vznikne snůška romantických, přeslazených věcí. Ale co, trocha ( v mém případě více než trocha) toho cukru ještě nikoho nezabila, ne?
Rozhodla jsem se, stejně jako další miliarda ff autorů, ignorovat, že byla celá známá zmijozelská sebranka starší než Pobertové a dala jsem je do jednoho ročníku.
Ještě jedno upozornění,  je to moje první věc, která se alespoň dotýká tohoto žánru, tak buďte shovívaví.
UPOZORNĚNÍ: preslash (dalo by se to tak charakterizovat)Lucius Malfoy si sám sebe prohlédl v zrcadle a nasadil si masku. Shodou okolností to byla maska ďábla. Tu měl na sobě každý druhý, ale jen na něm vypadala naprosto dokonale.
Ještě poslední úprava drahého obleku a pak sešel do společenské místnosti. Co si budeme namlouvat, vypadal úžasně. A sám to také věděl.
Došel až k místu, kde běžně sedala zmijozelská elita. Belatrix v kostýmu anděla vypadala poněkud nepatřičně. Její krása byla totiž přímo ďábelská. Naproti tomu její sestra Narcissa vypadala skutečně jako anděl. Lucius došel až k ní a nabídl jí rámě. Blondýnka s úsměvem přijala, všichni se zvedli a společně vyrazili na večírek do Velké síně, která se pro tento večer změnila v plesový sál.

,,Přeji vám příjemnou zábavu," usmál se na studenty Brumbál, ,, Vánoční večírek může začít," tleskl a začala hrát hudba. 
Lucius se otočil na svoji snoubenku a vyzval ji k tanci. Oba tančili výborně, patřilo to k jejich výchově. Protančili kolem nějakých nebelvírských dřev a razili si cestu parketem v přesném a dokonalém tanci. Jakmile dozněl poslední ton, došel Lucius k baru pro pití. Překvapilo ho, že měli i whiskey, to od Brumbála opravdu nečekal. 
Nechal si nalít jednu sklenku, samozřejmě bez ledu. Whiskey s ledem pijí jenom barbaři a to Lucius Malfoy nebyl. Pak se opřel o bar a líně se rozhlédl po sále. Narcissa s někým právě tančila a Belatrix se vytratila společně se svým snoubencem. Vypadalo to, že jediný, kdo je jako páté kolo u vozu, je Lucius. Nevadilo mu to, alespoň měl od nich na chvíli pokoj a mohl se klidně napájet whiskey.

,,Jednu ohnivou bez ledu," objednal si jiný mladík v kostýmu ďábla. Skřítek mu alkohol s úsměvem nalil a mladík si jej od něj bez poděkování vzal. Luciuse zaujalo, že si whiskey objednal taktéž bez ledu. Koutkem oka si neznámého prohlédl, ale nepoznal ho.

,,Nevěděl jsem, že jsou i blonďatí čerti. Neměl jsi jít spíše za anděla?" ozval se posměšně ďáblík. Lucius si ho změřil chladným pohledem. Nestál mu za odpověď.

,,Takže slavný Malfoy ztratil řeč, zajímavé," v hraném zamyšlení si mladík poklepal na koutek rtu prstem. Lucius neodolal a sledoval ten pohyb. Přišel mu velmi vzrušující.

,,Někdo jako ty mi rozhodně nestojí za odpověď," odsekl.

,,Někdo jako já. A kdo myslíš, že jsem," usmál se. Tahle hra ho opravdu bavila.

,,Ubohá nebelvírská lůza."

,,Ach, jsem raněn," vykřikl pateticky. Lucius se rozhodl, že nemá cenu si nechat zkazit whiskey povznesenou náladu někým, jako je on. Ležérně se zvedl a odešel za Narcissou. Tak ho, uzardělá tancem, chladně políbila. 
Protancovali se téměř do půlnoci. Lucius musel celou dobu myslet na neznámého mladíka. Byl si jistý, že je to nebelvír, kdo jiný by taky měl odvahu ho takhle provokovat? Ale svým způsobem se mu to líbilo.

,,Omluv mne," opustil Narcissu a se sklenou whiskey vyšel do chladného venkovního vzduchu. Uviděl ho sedět na lavičce. Bez zeptání si přisedl. Mladík byl rozvalený, oči měl zavřené. Vypadalo to, že nevímá svět okolo.

,,Tak jsi se připlazil?" ozval se po chvíli.

,,Malfoy se neplazí."

,,V tom případě nejsi Malfoy. Připlazil ses."

,,Proč bych se měl plazit zrovna k tobě?" 

,,Protože tě vzrušuji?" nadhodil mladík. Lucius se pohrdavě ušklíbnul. A vzápětí mu došlo, že má pravdu. Opravdu ho ten ďáblík vzrušoval. To tajemno, to podivné nebezpečí, které z něj vyzařovalo.


,,Nevzrušuješ mě," odporoval mu s hraným klidem.

...Deset...devět...osm...

,,Ale jo."

...sedm...šest...pět...

,,Tak mi to dokaž!"   

...čtyři...tři...dva...

Mladík se k němu nahnul a políbil ho. Lucius nikdy nic podobného nezažil. Proti jeho vůli se mu to líbilo. Když se od něj ďáblík odklonil, měl chuť si ho k sobě přitáhnout zpátky. Tentokrát nad ním zvítězil, ale jemu to nevadilo. Byla to ta nejsladší prohra na světě.

...jedna!!! Všichni v sále si strhli masky. Lucius se váhavě naklonil k mladíkovi a pomalu mu ji také sundal. Jaké bylo jeho zděšení, když zjistil, že se pod ní nachází Sirius Black.
  
 


Komentáře

1 PancakesPrincess PancakesPrincess | Web | 21. prosince 2010 v 21:22 | Reagovat

widim ze  mas rada HP. xD   ja sa tesim ze co s MAngou a ty taky original nazov k poviedke :D DD

2 Generation of Marauders (Moony) Generation of Marauders (Moony) | Web | 23. prosince 2010 v 18:21 | Reagovat

panebože :D:D to je maso :D povedlo se... sice nemám ráda slash ale tohle stálo za přečtení

3 chillychilly chillychilly | Web | 28. prosince 2010 v 13:35 | Reagovat

[2]: Tak on tohle není slash ve své úplné podobě. Myslím, že tohle ani lidem moc nevadí. Jsou tam jen náznaky.
Děkuji moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama