Minulost je přítomnost

26. prosince 2010 v 22:12 | Angie |  Angie - kapitolovky
Minulost je přítomnost

Minulost je přítomnost

INFO
!UPOZORNĚNÍ!: Berte v úvahu, že Sirius má dvojče Reguluse a sestru.
Z doby: sedmý ročník Pobertů
Žánr: romantika, humor, ale taky to bude trošku akční…ale až ke konci
Hl. postavy: Kelly Jensenová - autp. Sarah Roswellová - autp. Daphne Blacková - autp. Emily Smithová - autp., Caddy Cohenová - autp.,James Potter, Lily Evansová, Sirius Black, Regulus Black, Remus Lupin
Vedl. postavy: Lucius Malfoy, Severus Snape
Stručný děj: Do Bradavic nastupuje nová pěkná žačka Kelly, která objeví spousty milých i nepříjemných překvapení. Emily Smithová je nová a hlavně mladá a pěkná učitelka bylinkářství.
Sarah Roswellová velice žádaná a pěkná studentka s přezdívkou "havraspárská koketa" má nový objev - Reguluse Blacka, dvojče Siriuse.
Daphne Blacková je taky atraktivní dívkou na škole, ale je tu problém: oba její bratři ji střeží, jako oko v hlavě. Je pro ně stále tou malou holčičkou, o kterou se musí starat. Jenže tohle se Daphne nelíbí a nebyla by to ona, kdyby se nesnažila nálepky malé sestřičky zbavit různými činy.
Caddy Cohenovou čeká nemalé překvapení. Když si začne na novou situaci zvykat, spřátelí se s holkama a bude členkou party 5 vyjímečných. Neustále se bude hádat se Siriusem, bude ho nenávidět kvůli minulosti.
Co jí ten sukničkář provedl, že ho tak nenávidí? Nejhorší na tom všem bude, že jako naschvál budou muset trávit spoustu času společně.
Časem dívky zjistí, že každá z nich má neobvyklou schopnost. Ale nejsou jediné, kdo to zjistí...
Zvláštní schopnosti: holky: Kelly - dokáže silou myšlenky ovlivňovat věci a lidi, Sarah - její výbuchy magické energie dokáží zabíjet, odmršťování, Caddy - dokáže vrátit a zastavit čas, Daphne - dokáže vytvořit ochrannou bariéru odolnou proti všem kouzlům, Lily - v úsecích vidí budoucnost…
kluci: Sirius - stává se, že když si něco usilovně přeje a soustředí se, splní se to,potřebuje k tomu ale magickou energii, nikdy to nemohou být emocionální přání, James - všechny smysly má o 100% vyvinutější, než ostatní, má skvělý postřeh, proto je taky chytač, Remus - má řešení v každé situaci, dokáže měnit podobu a dokáže ji změnit i ostatním, Regulus - vidí živé bytosti přes zdi, Severus - nitroobrana…

Motta k povídce:
Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...
Nabídnout přátelství někomu, kdo chce lásku...to je, jako dát chleba někomu, kdo umírá žízní.

Kapitoly: TADY

Můj komentář: Ach, jedna z mých sladkých a nevinných prvotinek...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama