Protiva, černý pes a manžel? 2/2

5. prosince 2010 v 16:05 | Angie |  Angie - jednorázovky
Druhá část jednorázovky.O tři týdny později
"Moreen, jsem tak ráda, že jsi sehnala lístky na Nightwish!" radovala se Lily uprostřed skandujícího davu a objímala kamarádku.
"To já taky Lily!" usmívala se.
"Za chvíli to začne!" vypískla Lily nadšením a drala se dopředu.

"Dneska je tu víc lidí, než minule!" řekl Sirius a cpal se s Jamesem v zádech blíž k pódiu.
"Máš pravdu, oni jsou rok od roku lepší, tak se nediv!" prohlásil Sirius. "Za chvíli to začne!" upozornil Jamese Sirius a už oba hleděli na obrovské pódium.

Nightwish měli královský nástup. Všeobecný jásot a potlesk nevyvolali ničím jiným, než Amaranthem. Holky pištěly, kluci hvízdali. Při třetí písničce, a to nezaměnitelné Bye bye beautiful James vykřikl.
"Ty pse! Koukej, kdo tam je!" a plácl kamaráda do ramena.
Sirius se otočil tím směrem. "Lily a...Moreen! Co tady dělají?!"
"No co asi, ty chytráku! Přišli na Nightwish!"
"Ony je poslouchají?" podivil se Sirius.
"Řekni mi, KDO je neposlouchá?" zeptal se James a už ho táhl k holkám.
Obě holky na sobě měly černé úplé kožené kalhoty a černá trička s nápisem skupiny.
"Ahoj, Lily!" zavolal James na svou vytouženou lásku.
"Pottere...co ty tady děláš?" překvapeně vydechla.
"To, co ty lásko!" usmál se. V Moreen byla malá dušička. Věděla, že když je tu James bude tu i Black. A nemýlila se...
"Moreen, " hlesl černovlasý kluk a upřel na ni smutné šedé oči.
"Siriusi, " řekla nadřazeně a otočila hlavu jinam.
"Co tady děláte?" zkusil to.
"Co vy?!" odpověděla otázkou a nepodívala se na něj.
"Zítra mám blbý den. Přišel jsem se sem odreagovat!" odpověděl ve snaze začít normální rozhovor.
"Bezpochyby! To já taky a díky tobě ho mám i dneska! Jdeme Lily!" vyštěkla a táhla svou rusovlasou kamarádku za ruku pryč.
"Moreen, počkej! Chci ti něco říct!" zavolal za ní, ale pochyboval jestli ho v tom hluku slyšela. A i kdyby. Nezastavila by se.


Další den se Moreen vzbudila brzy. Právě dnes byl den, který nechtěla nikdy zažít.
"Moreen, zlatíčko začni se připravovat!" usmála se na ni matka, když se blížilo odpoledne.
"Ale já tam nechci jít, mami!" pokusila se.
"Tahle společnost má jistá pravidla, Moreen! A ty musíme dodržovat! I ty!A dnes s námi půjdeš na ten večírek." ukončila debatu matka a odešla. Moreen neměla na výběr. Musela tam jít.
O hodinu později se začala připravovat. Máma jí vybrala ty nejúžasnější šaty, jaké, kdy viděla. Na první pohled se do nich zamilovala.
Nalíčila se jemně. Na líce si dala tvářenku, která ladila k její opálené pleti, husté řasy ještě více prodloužila a zvýraznila. Kolem očních víček si namalovala černé linky s modrými třpytkami a stíny si ani nedala.
Tělo namazala voňavým olejíčkem, aby se opálená kůže krásně leskla. Vlasy si vyčesala nahoru a sepla modrými sponkami. Pár pramínků nechala spuštěných kolem obličeje a ty jí spadaly až na ramena. Rty zvýraznila lehce růžovou nepatrnou rtěnkou a pak udělala to, na co se těšila nejvíc. Oblékla se do těch nádherných šatů. Měly tmavě modrou barvu a byly mírně ozdobené.
Moreen je nazvala noční oblohou, protože tak skutečně vypadaly. Obula si černé střevíčky, navoněla parfémem, který dostala od Lily, vzala do ruku černé psaníčko a na krk si dala diamantový náhrdelník, který dostala od rodičů společně s náramkem, kterým ozdobila levou ruku a náušnicemi, které si připla na uši.
Do psaníčka si dala kapesníček a rtěnku. Podívala se na sebe v zrcadle a přesně v šest stála v hale a čekala na rodiče.
Její rodiče elegantně sešli po schodech a šťastně se na ni usmívali. Jenže ona šťastná nebyla. Na ten ubohý večírek nechtěla.
Nuceně se na rodiče usmála. Zařekla se, že to udělá pro ně. Aby byli šťastní.
"Vypadáš úchvatně, holčičko!" řekl jí otec a nabídl jí své levé rámě. Pravé už obsadila jeho manželka a Moreenina matka ve světle modrých šatech. Ty zase vypadly, jako denní obloha.
Společně se přemístili k jednomu velkolepému letnímu sídlu. A nebyli mezi prvními.V obrovském sídle se už svítilo a hudba se mísila s lidskou řečí.
Uvnitř to bylo zařízené skutečně velkolepě. Majitelé museli být hodně bohatí. Tohle byl totiž večírek pro "ty lepší" lidi. Lidi z bohaté kouzelnické společnosti a co víc, pro ty čistokrevné!
I Moreen mezi ně patřila. To bylo jejím tajemstvím, které nikdy nevykládala. Nikdo to v Bradavicích nevěděl. Ani Lily, ani lidi typu Luciuse Mafloye, kteří se v této společnosti pohybují.
"Moreen, pojď! Představíme tě!" usmála se matka na dívku. A bylo to tady. Chvíle, které se bála, jako Voldemort Brumbála. Celý školní rok ji to tížilo. Nedala to najevo, ale bála se.
Chytila sukni šatů a mírně ji nadzvedla, aby jí při chůzi nepůsobila potíže. Vešla do obrovské místnosti a všichni zmlkli a začali si ji prohlížet od hlavy až k patě. Moreen přišla k rodičům.
"Moreen, tohle je matka tvého budoucího muže!" řekl jí otec a podíval se na starší ženu. Moreen se jí mírně uklonila.
Nevšimla si, že zády k ženě stojí vysoký kluk v černém obleku, dokud ho žena s úsměvem, pokud se tomu dalo říkat úsměv, nechytila za předloktí a neotočila k nim.
"Tohle je Sirius Black! Tvůj budoucí manžel!" řekla žena chladně.
Sirius vytřeštil oči na Moreen a ona na něj.
Prohlížel si ji. Byla neskutečně krásná. Provrtával ji pohledem skrz na skrz, jakoby šaty byly průhledné a on viděl všechno. Mírně a úsměvem se jí uklonil. Tak, jak se to slušelo.
Moreen bylo do pláče. Tohle by ji v životě nenapadlo! Nemohla pravidelně dýchat a zamotalo se jí v hlavě. Místo toho, aby se uklonila i ona jemu, omdlela.
Sirius ji chytil do náruče a za překvapených pohledů jeho matky, jejích rodičů i ostatních hostů, kterých si nevšímal ji odnesl do svého pokoje.
Vynesl ji po krásných schodech a ve svém pokoji ji položil na postel. Otevřel balkónové dveře, aby dovnitř proudil čerstvý letní vánek. Vyčaroval pro ni sklenici s vodou a vyšel ven na balkón. Čekal, až se probudí.
Sem tam se na ni podíval. Ležela na jeho obrovské posteli v těch krásných šatech a ho napadalo hned několik neslušných myšlenek najednou.
Moreen se probrala na čtvrt hodiny. Siriuse uviděla stát na balkóně a tak šla za ním. Vyřkla otázku, která ji pálila na jazyku od té doby, kdy se probudila.
"Co se stalo?" zeptala se, aby měla přehled.
"Omdlela jsi a já jsem tě přinesl sem, to je všechno!" odpověděl a nepřestával se dívat ven z balkónu.
"Měli bychom jít zpátky dolů!" řekla bez emocí a šla ke dveřím.
"Moreen, počkej! Chci - "
Moreen za sebou hlasitě bouchla dveřmi. A bylo jí celkem jedno, že na ni mluví.
"...si s tebou promluvit!" dopověděl do ticha a pak se vydal dolů.

Oba věděli, co je teď čeká. Žádost o ruku. Jen s tím rozdílem, že všichni vědí, že odpoví ano. Bylo to takové ubohé divadélko pro hosty.
Paní domu a Siriusova matka zaťukala koncem vidličky na přípitkovou sklenici, které se objevili během několika vteřin v ruce každého hosta.
Moreen vyšla po třech schodech, které se nacházely v místnosti, aby šlo na ni vidět. Paní Blacková se postavila vedle ní a začala s proslovem. Po patnácti minutách něčeho naprosto nudného byla řada na Siriovi.
Vyšl dva schody a na ten třetí si klek na koleno. Z kapsy obleku vytáhl saténovou krabičku a otevřel ji.
"Vezmete si mě Moreen de Charlesonová?" zeptal se a podíval se jí do očí. Neexistovalo, že by jí tykal. Ne teď.
Moreenin zrak sklouzl na krásný přepychový prsten. Už po několikáté se dnes nuceně usmála a podívala se všechny přítomné.V jejím podání to ale působilo jako upřímný a šťastný úsměv. Jen Sirius a ještě pár lidí vědělo, jak se věci mají.
A to tito lidé. Moreenin zrak upěl na skupince lidí, kteří se na ni šklebili. Nebyl to nikdo jiný, než Lucius Malfoy s Narcisou, Rudolphus Lestrange s Belatrix a Reguls Black s jakousi neznámou dívkou. Za nimi stál obtloustlý Crabbe a Goyle.
Propalovala je pohledem a oni se jen šklebili. Nikdy jim to nezapomene.
Najednou jí došlo, že se šklebí proto, že už je to dlouhá doba, co se jí Sirius zeptal. A tak řekla to osudné ano a na Siriuse, který jí navlékl prstýnek se ani nepodívala.
Jen se zašklebila na Malfoye a jeho partičku, kterou měl za zády. Lehce Siriuse políbila na tvář a zavěsila mu svou ruku do té jeho.
Společně sešli ty tři schody, uklonili se sobě navzájem a začali tančit. Postupně se přidávali i ostatní hosté. Zdánlivě idylický večírek. Ale opak je pravdou!
"Chtěl jsem se ti omluvit, " nadhodill při tanci.
"Na to už je pozdě!" odsekla.
"Nedala jsi mi příležitost. Já jsem to zkoušel, Moreen."
"Ne, tys mě chtěl jen do postele, jako nějakou panenku na hraní! Ne, počkej. Vlastně jako simulující kočku, takhle to bylo!" Nemohla mu odpustit ani ta odpoledne. Na to byla slabá.
"Ale to už dávno není pravda!"
"Ale teď jsi přiznal, že někdy byla! A co je tedy pravda teď?" zeptala se a on ji otočil.
"Pravda je, že tě miluji!" řekl a upřel na své psí oči. To ji připomnělo chvíle štěstí.

"Dovolíš?" zeptal se Malfoy a Sirius mu neochotně uhnul. Ani Moreen nebyla nadšená.
"Až si vezmu Narcisu budeme rodina, " řekl jí a v obličeji měl něco, co se vzdáleně podobalo úsměvu.
Sirius místo toho, aby tančil se svou blond sestřenkou, stál opřený o zeď a se založenýma rukama a nanávistným výrazem v obličeji pozoroval Malfoye. Viděl, jak na ni hladově kouká a pozoroval každý jeho pohyb.
"No a co?" odbyla ho Moreen.
"Můžeme být přátele. A možná i něco víc, kočičko. Dneska ti to moc sluší!" složil jí poklonu, ale od něj to brala, jako urážku.
"Chceš, abych podváděla svého manžela?" zamrkala překvapeně. On by snad strpěl, kdyby ho podváděla Narciska? Upřímně jí bylo do smíchu. Jak si mohl myslet, že by si s ním něco začala? I když hezký byl, to bezpochyby.
"Když tomu říkáš takhle, " pokrčil rameny.
"To nikdy! A zvlášť ne s tebou! Byla jsem určena k tomu, abych se za něj provdala, porodila mu dědice a zestárla s ním!A to taky udělám!" řekla a on jí přitiskl víc k sobě. Moc se mu líbila, zvláště, když se zlobila.

Ten parchant ji chtěl nechat mučit Cruciem a teď se na ni sápe, jakoby byla jeho.Sirius pomalu začínal ztrácet kontrolu. A Malfoy de facto taky.
"A ty si naivně myslíš, že ti bude věrný?" ušklíbl se Malfoy.
"To je mi jedno!"
"Žádné ženě to není jedno! Je to všechno, jen ne jedno!" řekl.
"Jednu výhodu přece jen život v téhle společnosti má. Naučí tě nedávat najevo své emoce, pocity, přání a naučí tě, přetvařovat se. A ty by ses to měl konečně naučit!"
"Opravdu?" ušklíbl se a ukázováčkem jí sjížděl přes čelo, nos, rty, bradu, krk, klíční kost a dál se nedostal, protože se k nim přiřítil Sirius a přišpendlil ho ke zdi.
"Nech ji být!" zavrčel potichu a držel ho za límec. Hosté sledovali, co se bude dít dál.
"Kdyby ji tehdy ti šmejdi nezachránili, byla by už mrtvá! Škoda!" Bylo to, jako by mu vrazil kudlu do zad. Sirius se napřáhl, a než ho stačil kdokoli zadržet, vrazil Malfoyovi pěstí do nosu.
Pak ho odhodil, jako hadrového panáka do stolu s občerstvením.
Vzal Moreen za paži a táhl ji nahoru do pokoje.
"Co to děláš?! Pusť mě!!!" křičela, ale on to nebral na vědomí, táhl ji dál. Žduchl ji na postel a zabouchl dveře.
"Jsi neskutečný žárlivec!" okřikla ho a seděla na posteli. Tvářila se naštvaně, ale ve skutečnosti se chtěla rozesmát na celé kolo. Naklonil se nad ni a položil ruce na postel.
"Nebude mi sahat a brát to, co je moje!" zašeptal rozzlobeně. Chtěla říct, že není jeho, ale nemohla. Už ne.
Sirius byl naštvaný k nepříčetnosti. Vázu, která stála na stolku vzal a mrskl s ní o zeď, stejně jako skoro se vším, co se dalo rozbít. Šel z něj strach.
Ale ona se nebála, věděla, že jí neublíží.
"Co tě žere?" zeptala se klidně.
"Co mě žere?!" zakřičel. "Žere mě to, že by tě klidně nechal mučit Cruciem a teď si dělá nároky! To mě žere, jestli to chceš vědět! Dneska je to mučení, zítra smrt, " hlesl a zhluboka dýchal. Nevěděla, co říct.
Přišla k němu. Rukama se opíral o krb a díval se do něj. Natočila hlavu na bok a i přes jeho vlasy se mu podívala do obličeje. A nevěřila svým očím.
"Ty...ty...proč...proč pláčeš?" vykoktala šokovaně a překvapeně zároveň.
"Protože tě nechci ztratit, Moreen!" vzlykal.
A teď ji dostal. Teď bylo pro změnu do pláče jí. Z psaníčka vytáhla kapesníček a osušila mu slzy.
"Víš co? Za čtrnáct dní se vezmeme, ty se se mnou konečně vyspíš, já ti porodím dítě a budeme to mít všechno za sebou!" řekla zlehčeně.
"Nebudu s tebou spát!"
"Cože? Proč?" zarazila se. Tohle ji k němu nějak nesedělo. Možná byl nemocný...měl horečku nebo tak.
"Protože ty nechceš! A já tě do ničeho nutit nebudu! Já si rád počkám, " vysvětlil.
Překvapeně zamrkala. "Ne vždycky se vyplatí čekat! Nemusíš se totiž dočkat!" řekla a byla na odchodu.
"Moreen, miluji tě a nevzdám se tě! Nezapomeň na to!" řekl, než odešla.

Moreen se vzbudila kolem osmé hodiny. Venku bylo překrásně a ona se vyšla podívat ven na balkón. Chvíli se rozhlížela a nechala paprsky slunce, aby jí osvítily tvář.
Dveře balkónu nechala otevřené. Šla do koupelny a vlezla pod sprchu. Za deset minut si oblékla džíny, tričko a šla na snídani.
Když scházela po přepychových schodech, čekalo na ni (ne)milé překvapení. Překvapeně se usmála. Celá hala byla zalpněná koši s kytkami, čokoládami, bonboniéra, drahými šperky, obrovskými plyšáky, parfémy a dokonce i knihami.
"Chodí pravidelně, co hodinu slečno! Mám vám ty věci zanést do pokoje?" zeptala se skřítka.
"Ne, Elle! Všechny je vyhoď!" řekla. "Kromě těch knih!" dodala rychle. Čtení milovala.

"Ahoj, mami!" pozdravíla matku, která už snídala.
S rodiči měla skvělý vztah. Ve skutečnosti to nebyli maniaci po čisté krvi, jen dodržovali jakási nesmyslná pravidla. Nesmyslná podle Moreen.
"Ahoj, Moreen! Tvůj budoucí manžel se tedy činí!" smála se matka nad Moreeniným výrazem absolutního nezájmu.
Moreen se k tomu nevyjadřovala. Posnídala a šla si odnést knihy do pokoje.
Co hodinu něco přišlo. Elle to musela hromadně likvidovat. Po týdnu toho měla Moreen plné zuby. Naštvaná okamžitě napsala Siriovi, ať s tím posíláním dárků okamžitě přestane, že ji si stejně nekoupí.
Jenže dárky chodily pořád. Pro změnu chodily co půl hodiny. Moreen jimi byla neustále zavalená. Den před svatbou ale přišla kniha, která ji víc, než zaujala. Jmenovala se Ty a Já a byla to taková menší bichle v červenozlatých deskách.
V první polovině byl sepsán celý Siriusův život a vysvětlení celého minulého školního roku. Taky tam byl zastrčený dopis s pečetí.

Záleží jen na Tobě, jak to bude dál! Miluji Tě, Moreen! Odpusť mi, prosím!!! S.

Nemohla dělat nic jiného, než se usmát. A odpustit mu. Neznala vytrvalejšího člověka, než byl on. Odpustila mu. Uvědomila si, že ho vlastně nepřestala nikdy milovat a nenávidět. Jen tehdy nenávist, zloba a bolest převyšovala. Ovšem, až do teď! Teď už jen milovala.

Večer, když šla spát, nechala otevřené balkónové dveře, aby se jí hezky usínalo. Jenže usnout se jí nedařilo. Byla nervózní kvůli tomu zítřku.
Venku uslyšla rachot. Nedalo jí to a vyšla se podívat ven na balkón, co se děje. Ve tmě uviděla siluetu něčeho, co se velice hodně podobalo motorce, akorát to letělo.
Během několika vteřin byla motorka u jejího balkónu. Sirius měl černé úplé kožené kalhoty a černou koženou bundu a když si sundával taktéž černou helmu a protřepal vlasy, bylo to jako ve zpomaleném filmu. I Moreen musela uznat, že vypadá neuvěřitelně sexy. A kdy on nevypadal?
"Četla jsi ten dopis?" zeptal se seděl na motorce.
"Četla, " odpověděla a nemohla si nevšimnout, jak si ji prohlíží. Na sobě měla jen černý saténový nátělník a černé kalhotky.
"A?" zeptal se.
"Odpustím ti. Poprvé a naposled!"
"A vezmeš si mě?" Chytil se širokého, dřevěného zábradlí balkónu a přeskočil jej. Sundal si bundu, pod kterou měl černé úplé tričko s nápisem AC/DC a hodil ji na zem. Ona ho prostě musela milovat.
Chytil Moreen za pas a posadil ji na to zabradlí. I když bylo vysoké on byl pořád větší, než ona. Nohama ho objala kolem pasu.
"Je nefér nutit někoho, ať si vezme člověka, kterého si vzít nechce!" řekla.Sirius byl zklamaný. Nechtěla si ho vzít. Ale byl rád, že mu alespoň odpustila.
"Je to šílené, " souhlasil.
"A víš, co je šílenější?" zeptala se a zadívala se mu do bouřkových očí.
"Nevím." zavrtěl hlavou.
"Že já si tě vzít chci!" usmála se na něj a políbila ho.
Když přestala, začala se naklánět ze zábradlí. Pevně ho obepínala nohama a neměla strach, že spadne. Zato on ano a proto ji chytil za záda, ale nechal ji naklánět se. Roztáhla ruce a s jejími vlasy si pohrával teplý letní vánek.
"Děkuji ti, Siriusi Blacku!" zakřičela do letní noci. Byl šťastný a usmíval se. Už nechtěl, aby byla zakloněná a tak ji jednoduše polechtal na břiše. Okamžitě byla zpátky v sedě.
"A za co děkuješ?" zajímalo ho.
"Žes mi zachránil život, ty pse!" usmála se.
"Co takhle předsvatební jízda, princezno?" uklonil se a ona na jeho hru přistoupila.
"Ach, jsem polichocena vaší nabídkou princi, ale nebude to možné vzhledem k mému strohému oděvu!"
"Pak tedy dovolte, abych vám nabídl váš plášť, princezno, " řekl Sirius a roztáhl svou bundu. Stčila do ní ruce a jen tak bosa, v saténovém nátělníku a kalhotkách nasedla na motorku. Chytila ho za pas a letěli. Zima jim vůbec nebyla, protože dnešní noc byla víc, než horká.
Dnes Moreen usínala v Siriusově bundě. Zítra bude usínat s ním. A jak, tak před spaním uvažovala, došla k názoru, že pravděpobodně zítra tu budnu mít nebude a nebude mít ani ten zbytek.

Moreen nemohla dospat. Ve dvě hodiny se vzbudila kvůli svatebnímu snu a rychle šla zkontrolovat své šaty. Hodinu a půl se převalovala a když konečně usnula zaštěkal pes, který stál na nočním stolku a sloužil jako budík. Připadalo jí to, jakoby spala jen dvě minuty.
Z postele vyletěla, jako střela. Běžela do koupelny, osprchovala se, umyla a vysušila vlasy a posadila se před svůj toaletní stolek. Dívala se na sebe do zrcadla a přála si, aby tady s ní mohla být Lily. Aby mohla být šťastná s ní...
Ozvalo se zaklepání.
"Dále!" řekla Moreen. Dovnitř vešla skřítka a za ní rusovláska.
"Lily!" vykřikla Moreen a běžela kamarádku přivítat.
"Moreen! Vaše skřítka mě sem propašovala!" usmívala se Lily.
Než jí Moreen všechno povyprávěla uběhla hodina a půl.
Pak šla Lily kamarádce pomáhat s přípravami. Kouzlem jí navlnila vlasy, jakoby měla natáčky. Pak její nehty dostaly černou barvu.
Moreen se jemně nalíčila a zase se namazala voňavým olejíčkem. Meztím jí Lily vyprávěla, jak se dala dohromady s Jamesem a Moreen se nestačila divit, jaký je to romantik.
Když byla hotová, dala si na nohu modrý podvazek, na uši Lilyiny půjčené náušnice, na krk svůj starý řetízek a oblékla se do nových černobílých šatů a černých lodiček. Znala plán. Plán, který vymyslela její láska s jejich přáteli. A byla připravená.

Když vcházela do kostela, všichni zmlkli a s úžasem v očích si ji prohlíželi od hlavy až k patě. Vypadala skutečně, jako princezna. I když pro něj byla princeznou i v džínech.
On ale taky nevypadal špatně. Černé kalhoty a rozhalená bílá košile, to bylo to oblečení ve kterém jí připadal nejvíc sexy.
Všimla si, že tam sedí i Lucius Malfoy s Narcisou a zbytek jeho party. Lucius měl ovázanou ruku a přes nos měl bílou náplast. Ta, skoro nešla vidět, protože splývala s jeho bledým obličejem.
Byla šťastná a zářila, jako sluníčko. A to ho žralo. Že ji vidí šťastnou. Šťastnou, že se vdává za Siriuse Blacka.
Ona byla nejhezčí z nejhezčích bradavických holek a on ji nikdy nedostal. To, bylo pro něj ponížením!
Moreen se rozhodla dát mu to pěkně sežrat! Když si se Siriem řekli ano, významně až opovržlivě se na Malfoye usmála a vzala Siriusovu tvář do dlaní. Stoupla si na špičky. A vášnivě ho políbila. Líbala ho dlouho, až se to neslušelo.
Když procházeli uličkou mezi lavicemi po červeném koberci jedním pohybem Sirius ze sebe sundal ty černé kalhoty a ona svatební šaty. A běželi ven..
Při běhu se drželi za ruce a Moreen ještě stačila vykopnout lodičky a až ke vstupním dveřím kostela běžela bosa. To svatebčané nečekali a všude byl zmatek.
Sirius měl pod těmi černými kalhotami ty černé na motorku a Moreen měla pod šaty džínové šortky a černý nátělník bez ramínek, takže nešel přes korzet vidět.
Rychlostí blesku vyběhli ven před kostel a tam na ně čekala Siriusova motorka. Vedle ní byla ještě jedna a na té seděl James s Lily. Lily podala kamarádce kecky a oba novomanželé nasedli na motorku.
Moreen ani Sirius nechtěli žít v takové společnosti. Už se neplánovali vrátit.
Všichni svatebčané vyběhli ven za nimi, ale to oni už letěli. Paní Blacková za svým synem ještě něco křičela, ale už neslyšeli, co. Viděli jen šokované výrazy svatebčanů, ale to jim bylo jedno.
Oni byli šťastní...
A jediné, co Moreen zbyla z jejího svatebního oblečení, byl podvazek. Ten si chtěla nechat, protože jí Sirius slíbil, že jí ho v noci sundá vlastními zuby.

Moreeniny šaty na večírek
Moreeniny šaty na zásnubní večírek

Svatební šaty Moreen
Moreeniny svatební šaty
 


Komentáře

1 Lily Lily | Web | 7. prosince 2010 v 17:59 | Reagovat

tuhle jednorázovku, mám strašně ráda....četla jsem jí snad milionkrat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama