5. kapitola – Večírek

21. října 2011 v 10:48 | Moony |  Prázdniny snů (Moony)
Takže další kapitolka je tady. užijte si ji :D


5. kapitola - Večírek
Lily se po večeři, ještě stavila v baru na koktejl, posadila se na vysoké stoličce a objednala si jahodový drink, který ji barman přinesl během chvíle. Lily vzala skleničku s lahodně vypadajícím nápojem a pomalu ochutnávala.
"Wow, to je, ale dobrota," pomyslela si Lily, "cítím samé jahoda. Tohle mi v Kanadě chybí, takový koktejl bych chtěla umět namíchat, kdybych to uměla, měla bych ho doma každý večer, až by mi z toho bylo špatně." Smála se sobě Lily. Pomalu upíjela a sledovala v hrající televizi nad barem nějaký film, ze kterého jí bylo do smíchu. Rychle dopila svůj nápoj, zaplatila barmanovi a zvedala se k odchodu. Málem už neviděla z té únavy, co ji přemohla, když na chvíli seděla v klidu.
"Měním plány, místo nočního objevování městečka, mizím do pelechu, zítra je taky den, snad přemluvím Jimiho, ať se jdeme projít po večírku. Uvidíme, co se stane." Rozmlouvala sama se sebou a mířila přes halu, po schodech do svého pokoje. Přišla ke dveřím, odemkla, vstoupila do pokoje a zavřela za sebou. Šla k malému stolku vedle dveří, rozsvítila lampičku a malý pruh světla dopadl na koberec pokoje a osvětlil pokoj trochou oranžového světla. Lily si vzala z kufru své věci a při tom si říkala, že by si měla zítra vybalit.
"Přece nebudu celou dovolenou mít věci v kufru, vybalím to raději hned, zítra se mi stejně nebude chtít." A začala. Vybalila oblečení, které rozdělila a uložila do skříně, která stála po pravé straně od pohodlné postele, pak z kufru vzala kosmetiku a vyrazila do koupelny, kde si své potřebné věcičky uložila na zrcadlo a vrátila se zpět, zkontrolovala svůj kufr, jestli v něm něco nezbylo, a když zjistila, že ne, zavřela ho a uložila pod postel.
Vzala si ze skříně noční košilku a vyrazila do koupelny, kde ve sprše krátce umyla své unavené tělo, oblékla si svůj noční úbor, vyčistila si zuby a vydala se směrem k posteli. Cestou všude zhasla a otevřela dveře na terasu dokořán, aby do pokoje proudil noční vzduch, a uložila se do postele, kde hned usnula.
Následující den se Lily probrala brzo, provedla svou obvyklou ranní hygienu, oblékla se a vyrazila na snídani. V jídelně bylo na tak častou dobu, bylo něco kolem sedmi, moc rušno. Bylo vidět, že návštěvníci jídelny jsou jen rodiče s dětmi, o kterých je známo, že nesní dlouho.
"Než na to přijdou, co je to ponocovat do noci, a pak se jim už vstávat tak brzo nebude chtít." Šeptala Lily potichu a nevšimla si, že nad ní stojí dlouhovlasá černovlasá číšnice a usmívá se od ucha k uchu.
"Ahoj, jsem Lucy, dneska tě mám obsluhovat já. Co by sis dala na snídani?"
"Ahoj, já jsem Lily, no já nevím, na co mám chuť, jsem už taková, nikdy si nemůžu vybrat." Smála se Lily a Lucy s ní.
"Tak to znám, já to mám podobné, ale s tím rozdílem, že já sním všechno, co vidím."
"Fakt? Tak to máš dobré zažívání, protože tak štíhlou dívku jsem neviděla už dlouho."
"A dívala ses do zrcadla? Protože máš super postavu, u mě je to tím spíš, že jsem od rána do večera na nohou a není čas na jídlo, a když už je, pak to taky vypadá." Smála se Lucy.
"Aha, tak to máš dost blbé."
"Ale ne, je to sranda, a navíc jsme tady super parta, však už jsi poznala Jimiho, ne?"
"Jo, to jo." Zasnila se Lily, a představila si Jamesovy oči.
"Hej, prober se, a nemysli na ně."
Lily se lekla, zakroutila hlavou, až se všechny její vlasy rozletěly do všech světových stran a zčervenala jako pivoňka.
"Snad to nejde na mě poznat?" Řekla s hrůzou v hlase Lily, a čekala na odpověď.
"Trochu jo, ale neboj, James je na tom stejně, pořád o tobě mluví, a to už některým leze na nervy." Povídala s úsměvem Lucy. "Ty jo a ještě, že o něm mluvím, mám ti vyřídit, že bude kolem 10 na pláži pod borovicemi, máš tam přijít, ale upřímně ani nevím, kde to je a to tu jsem každé léto už od svých 11 let."
"Já vím, kde to je."
"Aha, už chápu, vaše hnízdečko lásky."
"Nech toho, znám ho jeden den!!"
"Ok, už mlčím, a raději ti přinesu snídani. Už ses rozhodla, co bys chtěla?"
"Jo, croissant a kakao. Moje oblíbená snídaně. Díky bohu, že to tady máte."
"Pro naše hosty všechno, už pro to letím." A odešla.
Lily si lámala hlavu nad tím, co ji Lucy říkala o Jamesovi, hlavně nad tou části, kde se Lucy zmiňovala, jak o ní James pořád mluví, "to jako, že se James do mě zamiloval, či co to má znamenat? Musím to na pláži zjistit, ale nějak tajně, protože by bylo se vší láskou konec." Přemýšlela a při tom jedla snídaní, kterou ji Lucy přinesla a odešla s omluvou, že musí jít obsluhovat další lidi. Lily chroupala svůj croissant a přemýšlela, co bude dělat, do doby než půjde za Jamesem, a rozhodla se, že se zajde podívat do města, což už plánovala od svého příjezdu.
Když snědla snídani, v pokoji se převlékla, vzala si svou plátěnou kabelku, naskládala do ní vše, co bude potřebovat a vyrazila.
Prošla rychle hotelem a vyrazila opačným směrem než včera, když šla na pláž. Vyrazila cestou směrem k městu a doufala, že to nebude trvat dlouho, protože vůbec neměla ponětí jak daleko je městečko od jejího hotelu. Tak prostě šla a cestou obdivovala krásy přírody, prohlížela si apartmány a hotely, které ji stály v cestě, a nemohla uvěřit tomu, jak ty velké různě barevné domy zapadají do zelené opony borovic, které se rýsovaly všude okolo. Obdivovala, jak mohli architekti a stavitelé, takhle přesně dopasovat své díla, aby ty domy nevypadaly jako šklebící se obludy, které měly odhánět zvědavé turisty.
Šla po asfaltové cestě a nadávali si, že si nevzala nějaké to pití, a to bylo teprve pár minut po osmé.
"No tak dneska to bude parádní, proč já debil, jsem nešla raději na pláž do moře," zaúpěla Lily, "jak by mi tam bylo skvěle."
Lily si oddychla, když uviděla první známky, které by nasvědčovaly tomu, že je blízko města, a když došla na hlavní ulici, olemovanou stánky s domorodci, kteří prodávali své zboží, hned se zastavila při nejbližší zmrzlinárně a koupila si obrovský kornout své oblíbené. Slízala celou porci a vydala se shánět dárečky pro své známé. Vešla do prvního obchodu a rozhlédla se kolem, všude byly výrobky z mušlí a úlovku z moře. Rozešla se směrem k pultu a zpoza něj se vynořila postarší paní, zahalena do lehkých, volných barevných šatů.
"Dobrý den," pozdravila Lily, a pokračovala, "já bych si chtěla koupit tuhle nádhernou velkou mušli, prosím vás kolik stojí?"
"25 euro." Řekla prodavačka a zamračila se ještě víc, "chcete ji?"
"25 euro? To je dost hodně, ale mamce by se líbila, takže asi jo."
"Dobře, chtěla byste to zabalit?"
"Ano, moc děkuju." Řekla Lily a podala zamračené prodavačce požadované peníze.
Ta jen kývla hlavou a podala Lily zabalený prodaný předmět, Lily ho uložila do své tašky, rozloučila se a vystřelila ze dveří, jako by ji pálila chodidla a ona se potřebovala někde zchladit. Lily navštívila ještě mnoho obchodu, než nakoupila všechny potřebné dárky, co chtěla. Když vylezla z posledního nákupu, a posledním dárkem, podívala se na hodinky s velkým ciferníkem, které měla připnuté na pravém zápěstí, zbledla až do bělosti a bědovala.
"Sakra, je za deset devět, vždyť já mám jenom hodinu času, než mám jít za Jimim, a do města sem šla dost dlouho, to je hodně špatné."
Hned jak si tohle řekla v duchu, popadla svou tašku, hodila ji přes rameno a začala utíkat, co jí nohy stačily, a díky tomu, že neměla ráda běh, byla po chvilce celá červená a udýchaná, ale vždycky, když si už říkala, že zpomalí a půjde pěšky, vybavila si Jimiho, a hned měla síly dost, až se tomu sama divila. Netrvalo dlouho a už před očima měla hotel, doběhla k němu, otevřela dveře takovou silou, že se málem rozbily, utíkala po schodech, které brala po dvou, a když dorazila k pokoji, nemohla popadnout dech, a se sípáním se sesunula k zemi a snažila se zhluboka dýchat, aby se uklidnila. Při tom se podívala na hodinky a zhluboka vydechla všechen vzduch z plic. Bylo 9:20, jak ukazovaly ručičky na oranžovohnědých hodinkách.
"No, to mi snad bude stačit, abych se uklidnila a dostala do plic vzduch, jinak se zhroutím, po cestě na pláž."
Lily se postavila, a vrávoravým krokem odemkla a vešla do pokoje, kde bylo plno čerstvého vzduchu. Lily hodila tašku na zem, a když si uvědomila, co koupila, raději se šla podívat, jak věci přežily. Vybalovala pomalu věci a kontrolovala, v jakém jsou stavu po té cestě zpět. Mušle pro mamku měla drobnou prasklinku na spodní části, keramická váza pro babičku byla v pořádku a drobnůstky pro její kamarádky taktéž.
"Uf, ještě že tak." Řekla a šla se osprchovat a převlíknout. Když to udělala, vzala si věci na pláž, karimatku, osušku a sluneční brýle, a vyrazila.
Na pláž dorazila včas, ale všimla si, že na pláži nikdo není, ani James.
"Co se stalo? Vždyť jsme byli domluvení na desátou, teda aspoň Lucy to říkala." Hudrovala si pod vousy Lily.
"Vždyť už jsem tady," zašeptal jí James do ucha.
Lily se usmála, otočila se a tiše a beze slov se k Jamesovi nahnula a políbila ho na přivítanou.
"Ahoj, pracovníku."
"Zdravím překrásnou princeznu."
"Jak se máš?"
"V pohodě, už se těšíš na večer?"
"To mi ani nepřipomínej, já se toho hrozím."
"Proč proboha??"
"Nemám ráda místa, kde je moc lidí. Ale dost už potřebuju vodu, jinak umřu. Byla jsem ve městě a nevzala jsem si pití tak jsem vyschlá jako poušť."
"Jo?" Podíval se na ni James, "tak to jdem hned do vody."
A šli, Lily si vybalila věci a James za tu dobu už byl svlečený do plavek, barevných bermud, a popoháněl jí, ať už jde. Lily jenom převrátila oči v sloup, svlékla si věci a v červených plavkách se rozběhla napříč vlnám, rychlostí blesku, že ani James nestíhal, a to byl dost rychlý, jak si Lily všimla.
Vyváděli v moři, jako malé děti, dobu, za kterou se nemusí nikdo stydět. Koupali se přes dvě hodiny v kuse, pak vylezli, sladce unavení a rozesmátí, plácli sebou na velkou deku, kterou měl James sebou a začali si povídat o sobě, svých rodinách a přátelích, rodných krajích, o svém dosavadním životě a při Jamesovu vyprávění o jeho brigádě v Chorvatsku se Lily zeptala kolik je hodin.
"Lily, přesně jedna odpoledne." Díval se na své digitální hodinky James.
"Cože?" Vytřeštila oči Lily, "tolik? Takže jsme nestihli oběd, a já při tom ani nemám hlad, takhle si mě zabavil, jde vidět, že jsi od malička bavič, že?"
"Jo, to asi jo. Ani sám nevím."
"Asi už bych měla jít, musím si zajít půjčit šaty na večírek, teda pokud to není nespolečenská akce a můžu přijít v kraťasech a triku." Smála se Lily.
"No to bys sice mohla, ale nezapadla by si mezi smokingy a společenské šaty."
"Smokingy? Ty ho budeš mít taky na sobě?"
"Jo, bohužel ano. Ale nechce se mi do toho. Moc nemám ráda smokingy, přímo je nesnáším, dá-li se to tak říct, když už to musím udělat, stojí mě to hodně přesvědčování." Otráveně vyprávěl James.
"Tak to se na tebe moc těším." Smála se Lily až se za břicho popadala.
"Jen počkej, však já se nenechám." Vyhrožoval James.
"Ok, dobře, nebudu se smát." Mrkla na něj Lily a začala si balit věci. "Ale já musím jít. Bylo mi s tebou skvěle Jimi, ale povinnosti volají."
"No dobře, ale doprovodím tě aspoň do hotelu, když ne do půjčovny."
"Tam ne, protože je to překvapení. Budeš čubrnět, jak se umím vyfiknout." Smála se Lily čím dál víc.
"Proč se směješ?" Divil se James.
"Té větě, co jsem řekla, ani bych nevěřila, že něco takového řeknu."
"Aha, no nechám se překvapit, už se těším na vyfiknutou Lily." Mrkl James a popadl Lilyiny věci.
Cestou do hotelu se oba smáli, povídali si a ani nedávali pozor na cestu, až je málem přejelo auto. Když to uviděli, snažili se vzpamatovat, ale nějak to nešlo a nešlo. Když dorazili k hotelu, James Lily objal dal ji pusu a vyrazil po svých cestách. Lily šla do pokoje, převlíkla se a vydala se do recepce zeptat se, kde by našla nejbližší půjčovnu společenského oblečení, a když se dozvěděla, že jedna je přímo v hotelu zajásala a vydala se do ní. Došla do třetího patra, kde byla půjčovna umístěna, otevřela skleněné dveře a vydechla úžasem nad tím, co viděla. Když vešla dovnitř, po těle ji pohladila vůně čistě vyprané a vžehlené látky, všude kolem ní byly stojany a na nich šaty různých střihů a barev. Vše bylo rozmístěné podle barev a příležitostí, ke kterým se šaty hodí. Napravo od Lili byly svatební šaty a také šaty pro družičky, nalevo, byly potom společenské šaty, těch bylo v půjčovně mnohem více, a tam taky Lily zamířila. Prohlížela si šaty, různých stylu, barev, látek. Prohlížela si různě dlouhé šaty, ale nějak ji žádné nepadly do oka, a ve chvíli kdy k ní přišla majitelka půjčovny a zeptala se, co by Lily potřebovala a na jakou příležitost, Lily ji řekla, co a jak a majitelka ji zavedla do druhého pokoje, kde byly další šaty. Majitelka ji vybrala jako první černé korzetové šatičky, v retro stylu, které měly v pase velkou červenou mašli. Lily si je zkusila, ale neseděly ji, tak je odložila zpátky na věšák a vzala si druhé šaty, co ji majitelka vybrala. Byly dlouhé žluté, opět korzetové, v pase svazované a zdobené lesklými flitry, a ty opět nebyly přesně to, co by Lily chtěla. Beze slov je podala majitelce, ta se jen usmála a šla pro další šaty, když je přinesla a Lily uviděla, zatřepalo se jí srdce jako motýl ve větru a vydechla.
"To by mohlo být ono," pomyslela si Lily a vzala si šaty do ruky. Jen, co ucítila hebkou látku, už byla rozhodnuta, že to jsou ty ony a hned si je šla do kabinky vyzkoušet. Bíle šaty, které dokonale opisovaly její postavu. Nohy ozdobené bílými plnými lodičkami byly odhalené až nad kolena, kde končila krátká sukně. Korzet měla pevně sešněrovaný, aby všechno bylo na svém místě a dokonalost doplňoval jemný stříbrný řetízek na krku a bílá lilie v rozpuštěných vlasech.
Lily obdivovala přesný střih, úžasnou barvu i nádherné doplňky a při tom se podívala na hodinky. Strávila v odchodě necelé tři hodiny, a ona vůbec nevěděla, kdy má večírek začít, jen že má být v šest připravena.
"Tak jo, vezmu si tyhle jsou nádherné a přesně mi pasují. Vrátím je zítra."
"Dobře, to nespěchá. Vrácení není ovlivněno, když budete mít čas, přijďte." Řekla majitelka, pomohla Lily svléknout se a šla ji pověsit šaty na ramínko a uložit do přenosného obalu, aby se s šaty něco nestalo, do té doby, než bude jejich majitelka na dnešní večer připravena a znovu si je oblékne a vyrazí do společnosti.
Lily poděkovala, rozloučila se, vzala šaty a vyrazila do pokoje, aby se osprchovala, namalovala, prostě aby se připravila.
Cestou do pokoje, potkala Lucy, prohodili spolu pár slov, Lily ji ukázala šaty a Lucy se nad nimi rozplývala, jak jsou nádherné. Lily se usmála, omluvila se Lucy, že má ještě hodně práce a šla do pokoje.
Podívala se na hodiny, bylo půl páté, kývla svou hlavou a ryšavé vlasy se jí rozletěly do všech stran a pochválila se, jak to všechno pěkně časově zvládla a že ji zbývá dost času na to, aby se připravila.
První věc, co udělala, bylo, že shodila ze sebe oblečení, vlezla do sprchy, a promasírovala si své unavené tělo tryskami, které měla sprcha nainstalované podél jedné celé strany sprchovacího koutu. Užívala si pocitu, jako by byla masírovaná, ale tento pocit si neužívala dlouho, vypnula trysky, pustila si normální sprchu, namočila si vlasy a namydlila broskvovým šampónem, pak si je omyla a ukončila svou důkladnou sprchu, otevřela plastová dvířka od sprchy, vzala si svou velkou osušku, zabalila se do ní a vlasy si omotala do menšího ručníku jako do turbanu. Takhle oblečená, prošla pokojem, nasála čerstvý vzduch proudící z otevřených dveří na terasu, vzala si ze skříně čisté spodní prádlo a vrátila se do koupelny, kde se oblékla a začala si sušit vlasy, to trvalo dlouhou doby, protože Lily měla vlasy dlouhé až po pas. Když dokončila tuhle činnosti, umyla si zuby, namalovala se, řasy prodloužila černou řasenkou a na víčka nanesla trochu světlých stínů, na tvář rozetřela vyživovací krém a nakonec pudřenkou napudrovala nos a tváře, usmála se sama na sebe a vydala se do ložnice, kde si oblékla ty úžasné šaty, které ji padly přesně tak jako v půjčovně, oblékla si je, na krk si připnula vypůjčený řetízek a do rozčesaných vlasů připevnila tu onu bílou lilii. Než si upravila kytičku ve vlasech, ozvalo se klepání na dveře.
"Ano, dále." Pozvala osobu stojící za dveřmi dále a usmála se, když uviděla vykuleného Jamese, jak civí na Lily.
"Nech toho Jamesi, budu se červenat."
"Lily, princezno, vypadáš naprosto úchvatně."
"Ty taky, Jimi." Řekla Lily a pokývala hlavou nad tím, co měl James na sobě. Černý oblek s bílou košili, která kontrastovala s jeho opáleným tělem. Oblek přesně a důkladně opisoval vypracované Jamesovo tělo. Vlasy měl jako obvykle rozcuchané na všechny strany, brýle na očích a kravatu mírně na křivo. Lily k němu přistoupila, zpravila mu kravatu a políbila ho na přivítanou. James nezahálel, objal ji také a dal ji takovou pusu, až se Lily roztřásla kolena. Usmáli se na sebe, Lily přijala nabízené rámě, a beze slov vyrazili z pokoje do salónu, kde se měl večírek konat.
Dorazili jako první hosté, když vešli do salónu, který byl velký jako dva pokoje, uprostřed byl nevelký taneční parket, a kolem něj byly rozmístěny stoly, ozdobené bíločervenými ubrusy a uprostřed nic stála váza s různorodými kytičkami, kolem stolu měly své místo luxusní stolky s potahy, s podobným vzorkem jako byly ubrusy na stolech.
Chvíli se oba rozhlíželi kolem, Lily obdivovala šaty přítomných dam a smokingy od pánů a usmívala se od ucha k uchu. James za to očima hledal svého strýce, a když ho našel, zamával mu a pokývnutím hlavou se vydali směrem k němu. Došli a Lily okamžitě poznala stejné podobné rysy, jako měl James.
"Ahoj strejdo, dovol, abych ti představil mou kamarádku a návštěvnici tohoto hotelu, Lily Evansovou."
"Zdravím slečno Evansová, doufám, že jste spokojená s ubytováním a službami, tohoto hotelu."
"Říkejte mi Lily, a ano jsem moc spokojená, je to nádherný hotel."
"Tak to děkuji za pochvalu Lily, ta zahřeje u srdce. Jo a mimochodem jsem Paul."
"Těší mě Paule."
"Lily? Půjdeš si zatancovat?" Zeptat se James a Lily mu na to kývla. Zrovna hráli pomalou písničku, James, když došli na parket objal Lily a začali pomalu ploužit a přitom se dívali jeden druhému upřeně do očí.
Protancovali spolu skoro celý večer, jen v mezerách si a chvíli sedli, popíjeli šampaňské a povídali si společně s Lucy a jejím přítelem Markem. Lucy měla na sobě polodlouhé bíle šatičky, na úzkých ramínkách, v pase svázané černou úzkou stuhou s mašlí, nohy měla obuté v černých lodičkách, ve kterých byla zakrytá pata a přes chodidlo byla menší mašlička, a krk jí zdobil stříbrný řetízek s přívěškem a na zápěstí měla bílý širší náramek. Mark měl na sobě černý smoking, bílou košili ozdobenou černým motýlkem.
Povídali si o všem možném i nemožném, a při tom přišla řeč, co budou Lily a James dělat zítra.
"Zítra?" Zeptala se Lily tázavě a podívala se na Jimiho. Ten ji pohled opětoval a prozradil, že ještě ani neví, co pro Lily připravit.
"A nechtěli byste s námi na výletní loďku?" Zeptal se Mark, a když viděl natěšený obličej Lily věděl, že James neodmítne.
"Jasně," řekl Jimi, a mrkl na Marka. "Ale, jakou loďkou chceš vyrazit? Vždyť tvoje je v opravně ne?"
"Už ne, je jako nová a připravená vyplout," povídal Mark a byl pyšný jako páv. Lily ani nevěděla proč, ale všimla si, že mezi Jamesem a Markem je velké přátelství. A už se těšila, jak Jamesovy přátelé pozná víc.
"Tak, jak vám to tady jde přátelé?" Ozval se hluboký hlas, který patřil Paulovi. "Dáte si ještě šampaňské?"
"Jasně, strejdo, přines to sem."
"Pche, no teda Jamesi Pottere nedělej si ze mě srandu a raději zvedni svůj zadek a zajdi si pro něj sám." Zlobil se na oko Paul.
"Ah, promiň strýčku, už letím," zvedal se James se smíchem, ale Lily ho zastavila.
"No já šampaňské už nechci, kdybyste mě omluvili, už bych odešla, dneska jsem byla ve městě na sluníčku a nějak mě bolí hlava." Omluvila se Lily a povzbudivě se usmála na ostatní.
"Ale klidně se bavte dál, beze mě."
"A tady pánové a dámo večírek končí, musím se postarat o svou princeznu." Prohlásil James a ostatní jen přikyvovali, že už je dost hodin a už jsou taky unavení. Lily se divila, že jsou všichni tak společenští, ale dokážou v jeden okamžik přestat, a jít z večírku pryč.
"Tak ok, jdeme Marku," zavelela Lucy a zvedala se k odchodu.
"Jasně, pádíme do hajan, kapitáne," řekl Mark a raději uhnul, aby nedostal od Lucy pohlavek. Ta se jen otočila, popadla ho za košili a vlepila mu pusu.
Lily se tomu smála na celé kolo a James se k ní za chvíli přidal. Jen Mark vypadal trošku vyjeveně, ale zatřepal hlavou, usmál se a vyrazil za svým kapitánem.
James se rozloučil se strýcem, vzal Lily za ruku, a vydali se pryč ze salónku, ale James nezamířil k Lilyinému pokoji, ale ven z hotelu.
"Pojď se ještě projít po pláži, alespoň na chviličku."
"Už jsem ti to chtěla nabídnou, ale mě se už chce fakt spát, tak mě prosím neveď moc daleko, ať ti neusnu někde po cestě."
"Když usneš zanesu tě do postele, neboj, ale ještě nevím, jestli to bude můj pokoj nebo tvůj." Smál se James.
"Ty potvoro!"
"No, co no." Odpověděl James a popadl Lily do náruče a rozběhl se kolem hotelu, přes hájek k jejímu místěčku na pláži. Když dorazili, položil jí na hladkou skálu, která vyčnívala do moře, a políbil ji. Lily nezahálela a taky Jamese začala líbat, a najednou se z něžného polibku stalo něco víc. Začalo to být mnohem vášnivější, oba se navzájem pomalu svlékali a poznávali navzájem svá těla. James se podíval Lily hluboce do očí, a když uviděl výzvu, ale i strach v jejích zelených očích, políbil je na ně a povzbudil ji úsměvem. Lily se na něj podívala, a když uviděla Jamesovu tvář, uklidnila se, a věděla, že se o ni James postará, aby prožila to sladké poprvé. A James se o to postaral, byl k ní něžný, ale zároveň z něho vyzařovala taková vášeň, že pronikla i na Lily a ta se uklidnila. Když bylo po všem, usnuli si v náručí, a jak James slíbil odnesl Lily do její postele, ale neodešel.
"Miluju tě, Lily." Pošeptal James do hebkých vlasů, lehl si vedle ní a pomalu se vydával do říše snů.
 


Komentáře

1 Sim Sim | 6. prosince 2011 v 20:48 | Reagovat

Moc hezký těším se na další kapču :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama